Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat - Elena Favilli | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elena Favilli
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat.pdf
ISBN
5421425151021

OPIS

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to już trzecia książka z tej przebojowej serii dla małych czytelniczek i czytelników. Znajdziemy w niej 100 opowieści o niesamowitych kobietach z przeszłości i z czasów współczesnych. Bohaterkami tego tomu są kobiety i dziewczęta, które z jakiegoś powodu opuściły swój ojczysty kraj: niektóre wyjechały w poszukiwaniu nowych możliwości, inne nie miały wyboru. Tym razem mamy okazję posmakować specjalności szefowej kuchni Asmy Khan, poznać tajniki międzynarodowej polityki u boku Madeleine Albright, zagłębić się w świat biznesu z Rihanną i przeżyć wiele innych przygód.Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, a jednak we wszystkich znajdziemy cząstkę siebie. Pomogą nam w tym piękne ilustracje artystek z całego świata.

Najnowsza część bestsellerowej serii Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - 100 opowieści o imigrantkach, które zmieniły i nadal zmieniają świat. Premiera książki Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat uzyskała u nas ocenę 1.0 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika.

100 historii niezwykłych kobiet." to zbiór jednostronicowych opowiadań o kobietach (mniej lub bardziej znanych), które osiągały swoje ambitne cele pomimo przeciwności losu i negatywnych opinii. Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to zbiór stu biografii niezwykłych imigrantek, które z jakiegoś powodu opuściły swój rodzinny kraj: jedne szukały nowych możliwości, inne do takiego kroku zmusiły okoliczności życiowe. "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI