Najpiękniejsze mity greckie

Najpiękniejsze mity greckie - Dimiter Inkiow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dimiter Inkiow
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Najpiękniejsze mity greckie.pdf
ISBN
2631146489749

OPIS

Amor i Psyche, Parys i trzy boginie, Cyklop Polifem, Argonauci to tylko niektórzy bohaterowie tej wspaniale napisanej książki. Okazuje się, że mity napisane na nowo, barwnym, pełnym humoru językiem, zrozumiałym dla współczesnych dzieci, mogą świat mitologii uczynić niezwykle atrakcyjnym. Pomaga w tym także poczucie humoru autora i ilustratora. Dimiter Inkiow od dłuższego czasu z powodzeniem popularyzuje na rynku niemieckim mity z całego świata. Polskim czytelnikom znany jest jako autor zalecanej przez fundację Cała Polska czyta dzieciom książeczki "Ja i moja siostra Klara".

Dzięki tej serii Historia dedala i ikara najpiękniejsze mity greckie - - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Najpiękniejsze mity greckie - opis produktu: Amor i Psyche, Parys i trzy boginie, Cyklop Polifem, Argonauci to tylko niektórzy bohaterowie tej wspaniale napisanej książki.

Nasza kultura jest z nią bardzo mocno związana, mity istnieją w używanych przez nas każdego dnia związkach frazeologicznych. Mitycznych bohaterów widzimy na obrazach, kojarzymy nawiązujące do nich rzeźby. Najpiękniejsze mity greckie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI