Mały Princ

Mały Princ - Antoine de Saint-Exupery | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Mały Princ.pdf
ISBN
3165241147189

OPIS

Niełatwego zadania przełożenia słynnego „Małego Księcia” na język śląski podjął się mistrz śląskiej mowy Grzegorz Kulik. „Mały Princ” z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia”. W przekładzie nie stracił jednak nic z filozoficznego charakteru oryginału. Dla tych, którzy nie najlepiej radzą sobie z językiem Ślązaków, autor przygotował specjalny słowniczek, a całość książki przeczytał na dołączonym audiobooku.

Doskonały pomysł na prezent. Nie tylko dla świetnie władających śląszczyzną. „Mały Princ" z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia".

- ISBN: 978-83-8008-533-6 Niełatwego zadania przełożenia słynnego „Małego Księcia" na język śląski podjął się mistrz śląskiej mowy Grzegorz Kulik. „Mały Princ" z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia".

POWIĄZANE KSIĄŻKI