Mądre bajki - pozytywne myślenie

Mądre bajki - pozytywne myślenie - Agnieszka Antosiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosiewicz
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki - pozytywne myślenie.pdf
ISBN
5594054247800

OPIS

Gdzie się podziała piłka Jasia? Na co zachorował pan Kumek z Kryształowego Jeziora? Dlaczego Klementynka postanowiła wyjechać na wakacje i jakie były tego konsekwencje?Mądre bajki - pozytywne myślenie to barwne opowieści dla dzieci o ludziach oraz zwierzętach przeżywających przygody, które wymagają... pozytywnego myślenia! Bohaterowie zmagają się z sytuacjami i przeszkodami, które mogą spotkać każdego z nas. Mądre bajki... podszeptują najlepsze z możliwych rozwiązań.Przyjaźń, samodzielność, wybaczanie, szacunek dla innych, nauka, rozmowa, rodzina - oto klucze do szczęśliwego życia!

Bajki powinny być nie tylko mądre! Ich główną rolą jest też zachęcanie do pozytywnego myślenia i szukania plusów nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Bohaterowie „Mądrych bajek" muszą zmierzyć się z nie lada trudnościami - chorobą, zagubionymi zabawkami, niepowodzeniami. Kup teraz na Allegro.pl za 6,89 zł - Mądre bajki.

Książka Mądre bajki. Pozytywne myślenie liczy 64 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI