Mądre bajki (DUŻE litery)

Mądre bajki (DUŻE litery) - Agnieszka Antoniewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antoniewicz
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki (DUŻE litery).pdf
ISBN
6746264294372

OPIS

To zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o uczciwości, wartości rodziny, ale także o niełatwych sprawach. Teksty napisane są przystępnym, zrozumiałym językiem, pięknie zilustrowane. Lektura będzie idealnym wstępem do ciekawej i rozwijającej rozmowy z dzieckiem.Wydanie w trwałej, niezwykle estetycznej oprawie będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka i z pewnością zajmie najważniejsze miejsce w dziecięcej biblioteczce.Zapraszamy do wspólnego i samodzielnego czytania!

Maluchy z uwagą słuchają przygód po- staci i w ten sposób otwiera się furtka do mądrej rozmowy, która dziecku objaśni i pomoże zrozumieć ... €7.00 - Przedstawiamy wyjątkową edycję kochanych przez czytelników Mądrych bajek! Wygodny, większy format oraz duże litery pomogą w samodzielnym czytaniu. To zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują wa Kup duże litery w kategorii Bajki i wierszyki taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

In Stock. Dostępne 10+ sztuk $17.99 Zobacz dostępne formy płatności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI