Jak zerwać z cukrem

Jak zerwać z cukrem - Molly Carmel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Molly Carmel
WYMIAR
4,3 MB
NAZWA PLIKU
Jak zerwać z cukrem.pdf
ISBN
8003233849600

OPIS

Problemów z odżywianiem i wagą nie rozwiąże ani silna wola, ani kolejna modna dieta – odpowiedzią jest zerwanie z cukrem. Molly Carmel, terapeutka specjalizująca się w zaburzeniach żywienia, podpowiada, jak w 66 dni odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dzięki tej książce poznasz kompletny plan posiłków ułatwiający przejście na dietę bezcukrową, a także siedem afirmacyjnych obietnic, które pozwolą przerwać cykl naprzemiennych diet i objadania się.Ten poradnik to mapa ze wskazówkami, których będziesz w stanie się trzymać. Dzięki niej wreszcie stracisz niepotrzebne kilogramy i odnajdziesz drogę do prawdziwej wolności.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Jak zerwać z cukrem" to książka, która udowadnia, że problemów z wagą i odżywianiem nie rozwiąże silna wola, czy kolejna dieta. Musi to być zmiana sposobu myślenia i podejścia do odżywiania.

Problemów z odżywianiem i wagą nie rozwiąże ani silna wola, ani kolejna modna dieta. Molly Carmel na własnej skórze przekonała się, jak straszliwą rolę odgrywa cukier w naszym jadłospisie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI