Co słychać, Cukierku? (książka audio)

Co słychać, Cukierku? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Co słychać, Cukierku? (książka audio).pdf
ISBN
3300801329867

OPIS

Dzieci kochają Cukierka! Co słychać w życiu wyjątkowego kota?W siódmej części słodki psotnik jest już poważnym kocurem. Dzięki jego pomysłom cała rodzina znów przeżywa pełne humoru przygody. Toperz czynietoperz-tym razem dowiemy się jak uratować ranne zwierzątko i dlaczego wujek „Żetakpowiem” miał nocne koszmary. Okaże się czy pręgowany dachowiec może stać się bohaterem sztuki teatralnej i dlaczego torba z zakupami się porusza. Czy wielka wyprawa odkrywcza i rodzinny obiad przygotowany przez Marcela-mistrza patelni zakończą się sukcesem?Posłuchajcie zaskakujących przygód Cukierka!

Dzięki jego pomysłom cała, Co słychać, Cukierku?, Księgarnia PWN Katowice zaprasza ,, Co słychać, Cukierku?" to siódma część przygód niezwykłego czworonoga, Co zrobić, gdy do domu przyczepi się ,,Toperz"? Kim jest brzydkie kociątko i dlaczego gra w teatrza? Po co organizowane są Wielkie Wyprawy Odkrywcze? Z jakiego powodu wujek ,,Żetakp Książka „Co słychać Cukierku" - oprawa twarda - Wydawnictwo Żwakowskie. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2019 r.

Sprytny kocur znany jest m.in. z książki „Cukierku, ty łobuzie!", wpisanej na listęlektur szkolnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI