Przygody Tomka Sawyera (miękka)

Przygody Tomka Sawyera (miękka) - Mark Twain | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
3,36 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Tomka Sawyera (miękka).pdf
ISBN
9515341491995

OPIS

Lektura z opracowaniem.Tomek Sawyer to psotnik, którego wszędzie pełno. Mieszka wraz z bratem, Sidem, u ciotki Polly. Ciągle popada w tarapaty: ucieka z lekcji, bije się z kolegami, w środku nocy chodzi na cmentarz, jest świadkiem morderstwa, odkrywa skarb, gubi się w pieczarze. Towarzyszami jego przygód są Huck Finn i Becky Thatcher. Czy Tomkowi i jego przyjaciołom uda się wyjść cało z opresji? I czy chłopiec zatrzyma znaleziony skarb?

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Tomek Sawyer to psotnik, którego wszędzie pełno. Mieszka wraz z bratem, Sidem, u ciotki Polly.

Pomysłowy i odważny Tomek niechętnie chodzi do szkoły, zdecydowanie woli biegać po lesie ze swoim przyjacielem Huckleberrym Finnem. Książka Przygody Tomka Sawyera. Lektura z opracowaniem autorstwa Twain Mark , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 5,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI