Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur

Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur - Maria Anna Potocka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Anna Potocka
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur.pdf
ISBN
7489266752596

OPIS

Książka niemieckojęzycznaMuzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) i Centrum Sztuk Prześladowanych w Solingen zadały szereg pytań - filozofom, historykom, psychiatrom, artystom, kuratorom i pisarzom - które wydają się dzisiaj mieć największe znaczenie w tym kontekście: postawiono pytanie o pamięć o Holokauście, jak ją opisać i gdzie przebiegają granice wolności artystycznej. Książka próbuje podjąć temat odpowiedzialności za Holokaust.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

obcojęzyczna Polyphonie des Holocaust 100 Stimmen zur Erinnerungskultur / Maria Anna Potocka, 1st World Library - Literary Society, 34,91 zł, okładka , Muzeum Sztuki Wspołczesnej w Polyphonie des Holocaust 100 Stimmen zur Erinnerungskultur (Maria Anna Potocka). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Polyphonie des Holocaust 100 Stimmen zur Erinnerungskultur, Potocka Maria Anna, 31,5 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI