Najważniejszy

Najważniejszy - Magdalena Majcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
Najważniejszy.pdf
ISBN
9241913140945

OPIS

Poruszająca opowieść o rodzicielstwie, niespełnionej miłości i sile rodzinnych więzów.Martyna jest młodą, samotną mamą czteroletniej dziewczynki. Jej kolejne związki z mężczyznami kończą się porażką. Kobieta nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nie potrafi, a może nie chce?Jest ktoś, kto bardzo chciałby zbliżyć się do Martyny i wytłumaczyć, dlaczego w przeszłości ją opuścił, ale Martyna ma w sobie za dużo żalu i nie umie wybaczyć. Powoli jednak zaczyna dopuszczać do siebie myśl, że może to właśnie w skomplikowanych relacjach z najważniejszym w jej życiu mężczyzną tkwi źródło wszystkich problemów i niepowodzeń.Co wyniknie ze spotkania zagubionej kobiety, czteroletniego dziecka i mężczyzny, który wciąż nie potrafi zapomnieć o nieszczęśliwej miłości sprzed lat?

«o jakimś produkcie: nadający się do użytku». • ważnie • ważność. Słowo najważniejszy posiada 101 synonimów w słowniku synonimów.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Najważniejszy bo...? Mam zadanie i nie wiem jaka jest zasada pisowni "najważniejszy" Pliska pomóżcie! Na jutro! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Charakterystyka. Poszczególne epizody łączy postać reportera radiowego (Janusz Bukowski), zadającego przechodniom pytanie o najważniejszy dzień w ich życiu.Opowiadane historie stanowią fabuły poszczególnych odcinków, których reżyserami byli Andrzej Konic, Sylwester Szyszko i Ryszard Ber..

POWIĄZANE KSIĄŻKI