Księga dżungli

Księga dżungli - Rudyard Kipling | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli.pdf
ISBN
8598426417462

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

Charakterystyka Mowgliego Mowgli jest głównym bohaterem „Księgi Dżungli" Rudyarda Kiplinga. To chłopiec, który został wychowany przez zwierzęta w dżungli i znajduje się na granicy dwóch światów: ludzkiego i zwierzęcego, tak naprawdę nie należąc do żadnego z nich.

Fabuła bajkowej animacji „Księga dżungli" opowiada o chłopcu wychowanym w stadzie wilków. Chociaż jest człowiekiem, żyje zgodnie z prawem dżungli. Księga Dżungli Sprawdź co wiesz o filmie "Księga Dżungli" i weź udział w konkursie w którym do wygrania film "Księga Dżungli" na DVD i inne wspaniałe nagrody! pytanie 1 z 10 Księga dżungli - streszczenie, plan wydarzeń ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI