Fraszki, pieśni, treny. Wydanie z opracowaniem

Fraszki, pieśni, treny. Wydanie z opracowaniem - Jan Kochanowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Kochanowski
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Fraszki, pieśni, treny. Wydanie z opracowaniem.pdf
ISBN
6353048555910

OPIS

Notatki na marginesie. Cytaty, które warto znać. Streszczenie.

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. "Fraszki, Pieśni, Treny" to zbiór utworów poetyckich jednego z najwybitniejszych poetów renesansu. Wiersze Jana Kochanowskiego to zarówno humorystyczne fraszki, jak i pełne smutku i piękna utwory elegijne.

Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce - dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w ... Zobacz Fraszki, pieśni, treny Jan Kochanowski w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI