Siedem odcieni miłości

Siedem odcieni miłości - Agnieszka Jeż | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
4,92 MB
NAZWA PLIKU
Siedem odcieni miłości.pdf
ISBN
2317784049072

OPIS

Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ. Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Każda opowieść to inne doświadczenie, inne emocje, inne wybory i inne zakończenie – choć wszystkie mówią o tym samym uczuciu. Ale przecież miłość niejedno ma imię. Jedno, co łączy te opowiadania, to bohaterka – młoda kobieta, która dopiero wkracza w dorosłość.Czytajcie – wzruszajcie się, płaczcie, śmiejcie, złośćcie – na pewno nie pozostaniecie obojętne.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Siedem odcieni miłości ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Jedno, co łączy te opowiadania, to bohaterka ... Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ. Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI