Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny

Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny - Jason Aaron | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Aaron
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny.pdf
ISBN
2653167950767

OPIS

Czwarty tom opowieści o Gromowładnej z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.Ogniste armie Muspelheimu wdarły się do krainy krasnoludów i ścigają elfickich uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie. Jednak nawet płomienie Królowej Żaru bledną wobec furii Thora Wojny, nowego boga zrodzonego w ogniu walk! Gromowładna nie zna jego prawdziwej tożsamości, ale wie jedno – musi powstrzymać tego Thora, zanim z obrońcy ofiar wojny zmieni się on w ich kata. Tymczasem Odinson staje w obronie oblężonej twierdzy Norn, prządek losu, których jedyną bronią są opowieści…Scenariusz tego tomu napisał Jason Aaron, autor serii „Skalp”, „Thor Gromowładny” czy „Wolverine i X-Men”. Rysunki stworzyli Russell Dauterman („Supurbia”, „Thor”) i Valerio Schiti („Strażnicy Galaktyki”). Album zawiera również jubileuszowy zeszyt #700 z ilustracjami artystów takich jak Daniel Acuna, Olivier Coipel, Mike del Mundo czy Walter Simonson.

Z ryzykownego twistu fabularnego, jakim było pozbawienie Thora młota i oddanie go w ręce umierającej na raka jego byłej kobiety, wybrnął po mistrzowsku i chyba to najlepsza zmiana miejsc, spośród wszystkich, które nastąpiły w Marvel NOW! . Sprawdź niskie ceny i kup Potężna Thor T.4 Thor Wojny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ... Wojna Asgardu z Shi'ar.

27,86 zł 39,99 zł ... Czwarty tom opowieści o Gromowładnej z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Ogniste armie Muspelheimu wdarły się do krainy krasnoludów i ścigają elfickich uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI