Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone

Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone - Jaclyn Moriarty | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaclyn Moriarty
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone.pdf
ISBN
1732799930633

OPIS

Rodzice Bronte Mettleston zostawili ją na wychowanie jednej z dziesięciu ciotek, a sami wyruszyli w podróż, poszukując przygód. Dziewczynka miała bardzo miłe dzieciństwo wypełnione popołudniowymi herbatkami, podwieczorkami czy lekcjami jazdy konnej – żadnych przygód!Ale to bardzo szybko się zmieniło… Okazało się, że rodzice zostawili magiczny testament pełen wyjątkowo dziwnych, ale bardzo precyzyjnych instrukcji, które Bronte musi wypełnić co do joty. W przeciwnym wypadku jej rodzinne miasto legnie w gruzach…Dziewczynka wyrusza w samotną wyprawę przez królestwa i krainy, by dostarczyć prezenty swoim pozostałym ciotkom. Są one równie niezwykłe, co stojące przed nią wyzwanie. Jedna z ciotek jest weterynarzem specjalizującym się w opiece nad smokami, inna - kapitanem statku, kolejna zaś przyjaźni się z syrenami. A to dopiero początek przygód, bo wszystko wskazuje na to, że te niecodzienne wizyty i wędrówki od ciotki do ciotki, to tylko przykrywka jej prawdziwej misji.

Wydawnictwo: Zielona Sowa. Data wydania: 2020-10-28.

Autor: Jaclyn Moriarty Wydawnictwo: Zielona Sowa Data wydania: 2020-10-28 Kategoria: Dla starszych dzieci ISBN: 9788381547239 Ilość stron: Ilość stron: 384 Zagłosuj! Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone; Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone . Jaclyn Moriarty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI