Kot Simona kontra reszta świata

Kot Simona kontra reszta świata - Simon Tofield | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Tofield
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Kot Simona kontra reszta świata.pdf
ISBN
6807109365296

OPIS

Sprostać światu to niełatwe zadanie. Ale jeśli nie kot Simona, to kto?Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza,wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociakiem, mysią farmą, królikami (także Lennym, do bólu przytulnym królem), mrówkami czy w końcu z nudą. No i z głodem.Kot Simona ma ponad 250 milionów fanów na YouTube.

Książka jest po prostu świetna - sto kolorowych rysunków, na których przedstawione są przezabawne przygody kota Simona i jego prób zawładnięcia światem. Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza, wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociaki ... Kot Simona kontra reszta świata .

Przez ten czas dręczył muchy, zniszczył drzewko bożonarodzeniowe i terroryzował swego umęczonego właściciela Simona. I co ważniejsze, wszystko układało się po jego myśli. Cookies to małe pliki tekstowe zapisywane na komputerze Użytkownika lub innym urządzeniu mobilnym, w czasie korzystania przez niego ze stron internetowych. Kot Simona kontra reszta świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI