Skrzeciuchy

Skrzeciuchy - Vaclav Havel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vaclav Havel
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Skrzeciuchy.pdf
ISBN
2190828646109

OPIS

Mało kto wie, że Václav Havel był nie tylko prezydentem, dramaturgiem i filozofem, ale także... bajkopisarzem! Bohaterami swoich bajek uczynił skrzeciuchy. Kim są skrzeciuchy? To bardzo niezwykłe istoty. Knują, majstrują, kombinują, przesuwają, a czasem po prostu niszczą. Kiedy mówią, warto zatkać sobie uszy, a gdy pukają do naszych drzwi, lepiej im nie otwierać, bo skrzeciuch to taki stworek, który potrafi wślizgnąć się wszędzie, a kiedy już się gdzieś wślizgnie - oj, biada nam!W swoich bajkach, żartobliwych i uniwersalnych, Václav Havel krytykuje ludzkie przywary, z którymi często się spotykał i dawały mu się one we znaki. Dziś my, mali i duzi, możemy wyciągać z tych bajek wnioski, by uniknąć wielkiego niebezpieczeństwa: nie stać się skrzeciuchem.Bajki Václava Havla ozdobił pięknymi ilustracjami wrocławski grafik Radek Bączkowski.

Knują, majstrują, kombinują, przesuwają, a czasem p Książka Skrzeciuchy autorstwa Havel Vaclav , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,99 zł . Przeczytaj recenzję Skrzeciuchy.

Autorem książki jest Václav Havel. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, bajki, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI