Kod uzdrawiania

Kod uzdrawiania - Ben Johnson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben Johnson
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Kod uzdrawiania.pdf
ISBN
4999167354455

OPIS

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut!Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem.Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson naucza cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze tempa. Metoda, którą proponują, jest prosta w zastosowaniu i skuteczna!Aktywuj wrodzoną funkcję swojego organizmu, zacznij proces uzdrawiania. Twój system immunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci ci zdrowie.? Metoda uzdrawiania, której zastosowanie zajmuje jedynie kilka minut!? Siedem Sekretów życia, zdrowia i powodzenia.? Dziesięciosekundowa metoda służąca rozładowaniu codziennych stresów.? Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.Odkryj rewolucyjny przepis na rozwiązanie swoich problemów: tych, o których wiesz, a nawet… tych, o których nie wiesz.

Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Jak wykonywać kody uzdrawiania.

Stosując Kod Uzdrawiania, skupiasz się na tym, co pozytywne, a nie na tym, co negatywne. System immunologiczny człowieka jest znakomitym narzędziem uzdrawiania. Dzięki publikacji poznasz tytułowy "Kod uzdrawiania", który nauczy Cię, w jaki sposób przezwyciężyć trudności w życiu. Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI