Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie

Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie - Dawid Frawley | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dawid Frawley
WYMIAR
4,56 MB
NAZWA PLIKU
Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie.pdf
ISBN
6592918774677

OPIS

Joga i ajurweda są wzajemnie uzupełniającymi się dziedzinami wiedzy o wspólnych korzeniach, które pozwalają osiągnąć pełne zdrowie, witalność i harmonię. Książka „Joga i ajurweda” Davida Frawleya prezentuje duchowy wymiar praktyki jogicznej, której dopełnieniem jest medycyna ajurwedyjska.Autor opisuje zarówno techniki pracy z ciałem, umysłem, oddechem, czakrami, zasady medytacji, jak i zalecenia dotyczące właściwej diety i ziół.Niewątpliwą zaletą książki jest fakt, iż jako jedna z nielicznych omawia łącznie jogę i ajurwedę oraz korzyści płynące ze stosowania się do ich zasad. Książka jest bezcennym źródłem informacji dla osób praktykujących jogę, zainteresowanych rozwojem duchowym oraz zachowaniem zdrowia i sprawności fizycznej na długie lata.O autorzeDr David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zachodnich ekspertów od ajurwedy oraz popularnym nauczycielem jogi w Ameryce. Jest dyrektorem Amerykańskiego Instytutu Studiów Wedyjskich, a także prezesem Amerykańskiej Rady Astrologii Wedyjskiej.

Książka jako jedna z nielicznych omawia łącznie jogę i ajurwedę oraz korzyści płynące ze stosowania ... „Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samo- urzeczywistnienie" to książka autorstwa jednego z najbardziej cenionych zarówno w Indiach, jak i na Zachodzie ekspertów z zakresu nauk wedyjskich - Davida Frawleya.

Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, łączy się z ajurwedą, która do procesów leczenia wykorzystuje praktyki fizyczne i duchowe. Szczegóły: Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie - FRAWLEY DAWID.

POWIĄZANE KSIĄŻKI