Dzień dobry kocham cię

Dzień dobry kocham cię - Katarzyna Patalan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Patalan
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Dzień dobry kocham cię.pdf
ISBN
2066547446142

OPIS

Ta erotyczna opowieść uczy przede wszystkim o różnych obliczach miłości i odmiennych barwach szczęścia. Bohaterowie odkrywają, że miłość wymaga zaangażowania, pokory, pracy nad własnym ego i akceptacji indywidualnej drogi drugiego człowieka. Każdy kolejny krok jest trudną, ale zarazem fascynującą podróżą w nieznane. Pozbycie się strachu i nauczenie miłości bezwarunkowej to cel podróży ziemskiej i właśnie to zamierzają osiągnąć Amelia i Wiktor. Wyobraź sobie, że każdego poranka otwierasz oczy i mówisz „dzień dobry. Kocham Cię”. Traktujesz to powitanie uniwersalnie. Witasz się pięknie najpierw ze sobą, bo jesteś przecież wyjątkowa, potem z całym swoim najbliższym otoczeniem. Mówisz dzień dobry do słońca, do drzew, przelatujących ptaków i obłoków na niebie. Kochasz swoje życie, plany i marzenia. Kochasz napotkanych ludzi, życząc im wszystkiego dobrego. Gdy tak przywitasz dzień to poczujesz się bardziej szczęśliwa. Zapamiętaj „dzień dobry. Kocham Cię”.

premiera: 2014-11-07 (Polska) 2014-11-07 (Świat) Szymon (Komorowski) jest przystojny, Dzień dobry, kocham cię! (2014) dzień dobry kocham cię w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Zwiastuny Dzień dobry, kocham cię! Dzień dobry, kocham cię! | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 Szymon ( Komorowski ) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Lyrics of Dzień Dobry, Kocham Cięby Strachy Na Lachy.

Ich miłości może jednak zaszkodzić playboy Leon. Zamknij opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI