Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej

Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej - Nina Bojarska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Bojarska
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej.pdf
ISBN
7169124512964

OPIS

„Zdrowi z natury” to bogato ilustrowane kompendium zawierające informacje o tym, jak odpowiedni sposób odżywiania i lecznicza siła ziół wpływają na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Nina i Damian Bojarscy, autorzy książki, dzielą się w niej swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z zakresu ziołolecznictwa, dietoterapii i zdrowego stylu życia. Publikacja zawiera opisy 40 ziół wraz z przykładami ich zastosowania zarówno w kuchni, jak i w domowej apteczce. Dodatkowo czytelnicy poznają przepisy m.in. na zdrowe ciasta, jak choćby czekoladowy tort z fiołkami i sernik z orzechów nerkowca, oraz sycące zupy z krwawnika, komosy czy stokrotek. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcieliby urozmaicić swoją dietę i nauczyć się wykorzystywać dary natury.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zdrowi z natury - Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej. Nowości, promocje oraz aktualności prosto na Twój adres email.

Chętniej dajemy, jeśli wiemy, że druga strona także nam coś da, nawet jeśli miałoby to być coś tak ... Zamiast kawy czy herbaty - napar z ziół. Na zdrowie! Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 06:55 Jesteśmy chyba w najgorszym momencie roku - do świąt jeszcze miesiąc, zmrok zapada szybko ... Zdrowi z natury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI