Zamknięta na klucz

Zamknięta na klucz - M.M. Kowalska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Kowalska
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Zamknięta na klucz.pdf
ISBN
7238430711378

OPIS

Czy zaufasz komuś, kto jest ci zupełnie obcy?Elizabeth jest typową nastolatką, której dni wypełniają spotkania z przyjaciółmi i chłopakiem oraz nauka. Chociaż jej życie nie jest usłane różami – w dzieciństwie opuściła ją matka, a ojciec prawie nie wychodzi z pracy – dziewczyna stara się dzielnie stawiać czoła przeciwnościom losu. Wszystko sięzmienia, gdy w mieście pojawia się nowy chłopak, Clark Stevens. Elizabeth zaczynają nękać problemy ze snem, w jej otoczeniu dzieją się trudne do wytłumaczenia rzeczy, a ona sama plącze się w domysłach, co jest rzeczywistością, a co wytworem jej wyobraźni. Na dodatek coraz częściej zauważaśledzącą ją tajemniczą postać, której zamiary nie wydają się przyjazne…

Minął czas, z góry już widzę i wiem, przepłacił ktoś noc splecioną z dniem z bagien wyrwany na świat, w tamte dni. „ZAMKNIĘTA NA KLUCZ" M.M. KOWALSKA F antasy bez wampirów, wilkołaków, czarodziei…? Czy jest to możliwe? Pojawiają się koszmary senne, przeczucie, że ktoś Cię obserwuje i dziwne nadprzyrodzone zdarzenia. Kup teraz na Allegro.pl za 2,40 zł - Nakrętka M12x1,5 zamknięta na klucz 19 (7558117378).

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Zamknięta na klucz book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI