Wojna i miłość

Wojna i miłość - David Starmann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Starmann
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
Wojna i miłość.pdf
ISBN
5544616930685

OPIS

Nowoczesne technologie i dzieła sztuki na najwyższym poziomie.Romantyczne uczucia i wyrafinowany seks.Miłość i śmierć. Eros i Tanatos.Nad Polskę nadciągają chmary minidronów, które ostrzeliwują najważniejsze w kraju instytucje i paraliżują funkcjonowanie urzędów. Właśnie tak zaczyna się nowa technologiczna wojna. W ciągu kilku dni całe państwo pogrąża się w chaosie, a ośrodek władzy przenosi się do Krakowa. Wciągnięta w wir wydarzeń wojennych grupa nieznajomych musi uciekać przed śmiercią. Maria Magdalena, przebojowa bizneswoman, amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia, młody prawnik oraz polski żołnierz – komu z nich uda się przetrwać? Zamknięci w willi świdermajer pod Warszawą nie zdają sobie sprawy, że to dopiero początek ich pasjonującej drogi przez Nowy Jork, Paryż, Tel Awiw i Kraków, na której spotkają znacznie więcej wrogów niż przyjaciół…Powieść Davida Starmana to inspirująca, przełomowa, bezkompromisowa opowieść o miłości, która ma moc zmieniania świata.

Czasy powojenne, to z jakiegoś względu epoka najbliższa mojemu sercu i zawsze stawiam bardzo wysoko poprzeczkę powieściom, których akcja dzieje się ... Serial historyczno - przygodowy z wojną polsko - bolszewicką w tle. Opowiada o losach trzech żołnierzy z trzech zaborów, o ich przyjaźni i związkach z kobietami.

Opowiada o losach trzech żołnierzy z trzech zaborów, o ich przyjaźni i związkach z kobietami. Po raz pierwszy tematem serialu jest walka Polski o niepodległość w 1920 roku. Wojna i miłość (2010) - Trzech Polaków poznaje się, gdy każdy z nich jest żołnierzem w innym zaborze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI