Świąteczna noc

Świąteczna noc - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,36 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczna noc.pdf
ISBN
3130524085454

OPIS

Świąteczna noc to skarbnica bożonarodzeniowych opowieści o zwierzętach. Książka jest idealną lekturą na długie zimowe wieczory. W tych historiach głównymi bohaterami są zwierzęta, które przeżywają niesamowite przygody. Młody czytelnik pozna m.in. małego renifera, który podczas pewnej zimowej nocy doświadczy niecodziennego przeżycia. Dowie się również, jaka niespodzianka przytrafi się Świętemu Mikołajowi, gdy ten w Wigilię spotka małego szczeniaczka. Uroku książce dodają klimatyczne rysunki.

Jerzy Kuszakiewicz, słowa Anna Stepen, śpiewa Paulina Napert Opis: Świąteczna noc - praca zbiorowa. Świąteczna noc to skarbnica bożonarodzeniowych opowieści o zwierzętach.

małego renifera, który podczas pewnej zimowej nocy doświadczy niecodziennego ... Wszystkie opowiadania łączy jedno, magia świąt. „Świąteczna noc" to zbiór opowiadań, które wzruszą do łez, wprowadzą chwile refleksji nad tym, co ważne w życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI