Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry

Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry - Anne Booth | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Booth
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry.pdf
ISBN
4216834640010

OPIS

Czarująca seria książek dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ptaki. Każda z publikacji skupia się na innym gatunku. Na końcu książki znajdują się fascynujące fakty o ptakach, które zainspirowały autorkę do stworzenia tej serii.Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry Maja i jej przyjaciele po raz kolejny muszą zmierzyć się ze złym lordem, który tym razem ma plan pojmania i zamknięcia w klatkach najmniejszych ptaków świata kolibrów. Jednak dziewczynka zrobi wszystko, by nie dopuścić do tragedii.

Śpiące kolibry (Anne Booth). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czarująca seria książek dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ptaki.

- ISBN: 978-83-6646-270- Magiczne królestwo ptaków Śpiące kolibry - opis produktu: Czarująca seria książek dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ptaki. Każda z publikacji skupia się na innym gatunku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI