Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick

Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick - Kristen Ashley | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Ashley
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick.pdf
ISBN
1682587226341

OPIS

Jules ma do załatwienia porachunki z dilerami narkotyków z Denver. Vance przysiągł sobie, że uczyni wszystko, by dziewczyna nie przypłaciła tego życiem. Kocha ją, ale Jules nie ma czasu na miłostki, jest zbyt zajęta ratowaniem świata. Co prawda udaje się jej zebrać naprawdę mocną ekipę, ale to jeszcze nie gwarancja sukcesu. Wręcz przeciwnie: to raczej gwarancja poważnych kłopotów.

Wszystko o nowej książce autorstwa: Kristen Ashley. Seria Rock Chick słynie z humoru i zabójczo przystojnych mężczyzn stojących na czele prawa, takich, którzy zdecydowanie wiedzą jak zadbać i obronić swoje kobiety. Jako że miałam okazję zapoznać się z poprzednimi przedstawicielami pierwszych planów, jeśli chodzi o niniejszy cykl, koniecznie musiałam sięgnąć także po powieść „Zabójczy kusiciel", by rozgryźć kim tak ... Rock Chick.

W Denver, w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków, nie może narzekać na brak podopiecznych. ... ,,Zabójczy kusiciel ,, to czwarty tom serii Rock Chick Kristen Ashley i pierwszy który czytałam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI