Pakiet: Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego

Pakiet: Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego - Julie Anne Long | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Anne Long
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego.pdf
ISBN
1660698518635

OPIS

Taniec w świetle księżyca JULIA QUINNLady Arabella Blydon jest obdarzona urodą oraz inteligencją i ma dość mężczyzn, którzy widzą tylko to pierwsze. Nie spodziewa się, że w czasie pobytu na wsi pozna lorda Johna Blackwooda bohatera wojennego.Spotkanie sprawia, że John znowu chce żyć. I choć wie, że nigdy nie będzie mężczyzną, na którego Bella zasługuje, nie potrafi jej nie pragnąć.Nieznana miłość JULIE ANNE LONGOna nie zaznała prawdziwej miłości… On uznawał miłość za mit…Lady Delilah Derring przez całe swoje małżeństwo była wierną, choć zdradzaną żoną.Po śmierci hrabiego z powodu długów męża zostaje bez środków do życia i musi przeprowadzić się do zrujnowanego domu w okolicy portu.Wszystko byłoby na dobrej drodze, gdyby nie kłopotliwy gość - kapitan marynarki Tristan Hardy, tropiący przemytników. Dla mężczyzny tak poświęconemu swojej pracy uwiedzenie pięknej arystokratki, żeby dopaść przestępców, wydaje się nic nieznaczącą błahostką.Ale los zadrwi tym razem z kapitan: albo zdradzi swój kodeks honorowy… albo wybierze prawdziwą miłość, jakiej dotąd nie znał?!Mój raz na zawsze książę CAROLINE LINDENSophie Campbell postanowiła zostać panią swojego losu. Utrzymuje się z gry w karty, ale nigdynie gra o sumy, na których stratę nie mogłaby sobie pozwolić. Jednak kiedy książę Waren proponuje skandaliczną stawkę w grze, nie potrafi odmówić. Jeśli wygra, dostanie pięć tysięcy funtów - dość, by zachować niezależność do końca życia.Jack Lindeville, książę Waren nie może oderwać oczu od Sophie i aby ją zdobyć, łamie swoją żelazną zasadę unikania hazardu. Jeśli wygra, chce dostać ją - na tydzień. Tydzień spędzonyz Jackiem może zrujnować resztki reputacji, jakie Sophie jeszcze zachowała. Może jej nawet złamać serce. Ale jeśli w grę wchodzi miłość, wszelkie stawki są możliwe.Miłość bez hrabiego SHANA GALENLady Juliana, córka hrabiego St. Maur, ma nie lada kłopoty. Prowadzi ubogi sierociniec, w którym brakuje wszystkiego. Król londyńskiego półświatka chce ją zdobyć, a na dodatek ojciec postanawia wydać ją jak najszybciej za mąż. Na scenę wkracza Neil Wraxall, wysłany przez ojca, by sprowadzić ją do domu. Uparta panna nie zamierza jednak go słuchać. Chcąc nie chcąc, Neil zaczyna jej pomagać… i ulegać jej czarowi. Na szczęście dla niej mężczyzna potra? wszystko naprawići wszystkimi się zaopiekować. Na nieszczęście dla nich obojga wzajemne zauroczenie może skończyć się czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż dotychczasowe kłopoty…

Książka w kategorii Romanse. Okładka Miękka.

Premiera: 2020-11-05. Księgarnia internetowa merlin.pl Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego - książka Cena: 92,91 zł 99,90 zł Kup teraz Pakiet (Taniec w świetle księżyca, Nieznana miłość, Mój raz na zawsze książę, Miłość bez hrabiego) GALEN SHANA LINDEN CAROLINE LONG JULIE ANNE QUINN JULIA Małżeństwo ze snu (wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI