Naturalnie dla zdrowia

Naturalnie dla zdrowia - Agnieszka Cegielska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Cegielska
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Naturalnie dla zdrowia.pdf
ISBN
2784034290543

OPIS

Droga do zdrowia – przejdź ją z Agnieszką Cegielską i z jej rozmówcamiWielu z nas myśli, że droga do zdrowia jest długa i niełatwa. Jednak często okazuje się, że może być zdecydowanie krótsza i prostsza. W książce Naturalnie dla zdrowia Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Jak bardzo mogą pomóc nam odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce znanej i cenionej propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej.Naturalnie dla zdrowia to twoja recepta na zdrowe życie.

Naturalne czy syntetyczne, co wybierzesz? Ciało i rozum podpowiadają naturę i bardzo słusznie! Szczególnie w przypadkach kiedy mówimy o przedłużonych terapiach, syntetyczne środki wykazują szereg skutków ubocznych. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się z olejami CBD. Jeżeli na co dzień ciężko jest Ci zrobić coś dobrego dla siebie, a jednak chcesz być bliżej wymarzonego, zdrowego stylu życia i formy, NaturalneMetody.pl są odpowiedzią dla Ciebie.

ISBN 978-83-8053-796-5 (oprawa twarda) Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Burda Książki, Rok wydania copyright 2020. Objętość 227, [5] stron : Rozmiary 23 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI