Na szczycie. Właściwy rytm

Na szczycie. Właściwy rytm - K.N. Haner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
10,25 MB
NAZWA PLIKU
Na szczycie. Właściwy rytm.pdf
ISBN
1875632835096

OPIS

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten, kto kocha, poświęca się dla miłości.Po dramatycznych wydarzeniach osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować. Dręczą go niewyjaśnione sprawy oraz niedomówienia, a Sed nie ma pewności, czy kiedykolwiek jeszcze będzie miał okazję wszystko wyjaśnić. Wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi się z tym pogodzić. Chce walczyć, tyle że sam nie wie, czy powinien i czy będzie miał szansę wszystko naprawić.Kontynuacja serii „Miłość w rytmie rocka”, która pozwoli zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego - Sedricka Millsa.Czy Rebeka i Sedrick odnajdą w końcu właściwy rytm?

Formaty epub, mobi. Pobierz Online. Na szczycie Właściwy rytm; Ostatnia aktualizacja: 2021-02-23 05:21:23 Tytułów w bazie: 249294; Działy.

Właściwy rytm - mobi, epub / K.N. Haner , 26,52 zł, Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI