Gulu. Pamiętne lato

Gulu. Pamiętne lato - Julius Throne | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julius Throne
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Gulu. Pamiętne lato.pdf
ISBN
7853185219196

OPIS

Gdy ratunek przychodzi znienacka, możesz być pewien, że to początek kłopotów.Rok 1981, Belmont Bay, małe miasteczko na wschodzie USA. Na Jima Stanforda, nieśmiałego, otyłego czternastolatka, uwzięła się grupa szkolnych bandziorów, nauczyciel kultury fizycznej, a nawet dyrektor szkoły. Prześladowcy Jima wciąż dają mu się we znaki, a jego sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Pewnego dnia podczas ucieczki przed napastnikami dzieje się coś trudnego do wytłumaczenia – nastolatek zostaje uratowany przez Gulu, tajemniczą postać, która kusi go obietnicą zmiany życia na lepsze. Jim przyjmuje tę nieoczekiwaną pomoc i odtąd każdy, kto z nim zadrze, może stać się ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Gdy chłopak zauważy w końcu, jak wiele ofiar pochłaniają rozpętane przez niego wydarzenia, na uratowanie Belmont Bay może być już za późno…

Jim przyjmuje tę nieoczekiwaną pomoc i odtąd każdy, kto z nim zadrze, może stać się ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Kup teraz na Allegro.pl za 49,43 zł - GULU PAMIĘTNE LATO z miasta Będzin. Stan: nowy.

Pamiętne lato - Oceny, opinie, ceny - Julius Throne - Lubimyczytać.pl. Gulu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI