W obronie syna (wydanie filmowe)

W obronie syna (wydanie filmowe) - William Landay | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Landay
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
W obronie syna (wydanie filmowe).pdf
ISBN
8267399452652

OPIS

Andy Barber, szanowany prokurator od dwudziestu lat, jest nieustępliwy na sali sądowej i szczęśliwy w domu z żoną Laurie i synem Jacobem.Aż pewnego dnia szokująca zbrodnia wstrząsa ich spokojnym miasteczkiem. Zostaje zamordowany szkolny kolega Jacoba.Andy prowadzi śledztwo. I nagle okazuje się, że mordercą może być jego czternastoletni syn…Niesamowity szum wokół tej powieści jest uzasadniony. Jest wyjątkowo ważna, pasjonująca i chwyta za serce.„Washington Post”Niezapomniana opowieść o rodzinie w stanie niezwyczajnego kryzysu. Czyta się ją jak pierwszej klasy thriller, ale to powieść o miłości. Opisuje cienką granicę między miłością a szaleństwem, i kłamstwa, które jakże często sami sobie opowiadamy. Nicholas SparksArtystyczna misterna konstrukcja łączy thriller prawniczy z powieścią obyczajową o rodzinie, gdzie wszystko się wali… i niczego nie można przewidzieć. Bo wszystkie zakończenia są możliwe.„New York Times”W obronie syna była na listach „New York Timesa” przez 35 tygodni! Tylko w USA sprzedano ponad 2 000 000 egzemplarzy!Serial na podstawie powieści z Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka), Michelle Dockery (Downton Abbey) i Jaedenem Martellem (To), w reżyserii Mortena Tylduma (Gra tajemnic), został nominowany do nagrody Emmy 2020, telewizyjnego odpowiednika Oscara.

Kurier: 12.00 zł Przesyłka polecona: 10.90 zł ... Napisz recenzję o produkcie: W obronie syna Twoja ocena. Ocena ogólna.

Data zakończenia 2014-01-17 - cena 21,89 zł Społeczność . Ranking czytelników ; Oficjalne recenzje Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: [email protected] lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty, bd W obronie syna (wydanie filmowe) - Andy Barber, szanowany prokurator od dwudziestu lat, jest nieustępliwy na sali sądowej i szczęśliwy w domu z żoną Laurie i synem Jacobem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI