To ja, Szpilka. Klub

To ja, Szpilka. Klub - Marcin Ciszewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Ciszewski
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
To ja, Szpilka. Klub.pdf
ISBN
2968629903622

OPIS

To ja, Szpilka.Talent do wplątywania się w kłopoty mam po ojcu. Po matce – umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami. Pracuję w policji.Nie jestem idealna, ale staram się być skuteczna. Nienawidzę zboczeńców, złodziei, paserów i gwałcicieli. Tych ostatnich szczególnie. Niekiedy sama wymierzam sprawiedliwość.Teraz szukam zabójcy znanego pisarza. Chcę odkryć, kto nienawidził go tak bardzo, by posunąć się do takiego okrucieństwa. Kandydatów jest wcale niemało: koledzy po piórze, rodzina, liczni fani...No dobrze, samo się nie zrobi. Działam.To co? Idziesz?

Teraz szukam zabójcy znanego pisarza. To ja, Szpilka - mobi, epub, Klub - opis produktu: To ja, Szpilka. Talent do wplątywania się w kłopoty mam po ojcu.

Klub to powieść kryminalna rodem z polskiego podwórka, czyli coś, co tygryski (takie, jak ja) lubią najbardziej. Akcja dzieje się na warszawskim Mokotowie i w położonej niedaleko stolicy Wiązownie. To ja, Szpilka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI