Skrzypeczki płanetników

Skrzypeczki płanetników - Mariusz Obiedziński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Obiedziński
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Skrzypeczki płanetników.pdf
ISBN
9575793819547

OPIS

Gdy rozniecisz w sobie iskrę, zapłonie ogień, który nigdy już nie zgaśnie.W przeddzień szesnastych urodzin Tomek otrzymuje od swojego dziadka niezwykły prezent – bardzo stare skrzypce. Nastolatek zauważa, że w instrumencie drzemie niezwykła moc: nawet delikatne poruszenie strun ma wpływ na zmianę pogody. Wkrótce do Tomka przybywają trzej płanetnicy – demony żyjące w chmurach, i domagają się zwrotu skrzypiec, twierdząc, że niegdyś należały do nich. Tomek nie chce się na to zgodzić. Wykonana przez niego kunsztowna improwizacja przywołuje potężną burzę i rzuca Tomka wraz z jego siostrą, Luizą, w wir czasu. Do jakiej odległej rzeczywistości trafią i czy będą potrafili stamtąd wrócić?

Luiza otrzymuje medalion ... Skrzypeczki płanetników - mobi, epub - opis produktu: W przeddzień szesnastych urodzin Tomek otrzymuje od swojego dziadka niezwykły prezent - bardzo stare skrzypce. Nastolatek zauważa, że w instrumencie drzemie niezwykła moc: nawet delikatne poruszenie strun ma wpływ na zmianę pogody. Gdy rozniecisz w sobie iskrę, zapłonie ogień, który nigdy już nie zgaśnie.

Nastolatek zauważa, że w instrumencie drzemie niezwykła moc: nawet delikatne poruszenie strun ma wpływ na zmianę pogody. Ebook Skrzypeczki płanetników, Mariusz Obiedziński. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI