Jak schować Lwa w Święta

Jak schować Lwa w Święta - Helen Stephens | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Stephens
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Jak schować Lwa w Święta.pdf
ISBN
2192906213309

OPIS

Ciepła i zabawna, bestsellerowa, nagradzana, wydana w 25 krajach seria o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa.NAJLEPSZA KSIĄŻKA 2018 ROKU WEDŁUG "TIMESA"Nadchodzi Gwiazdka. Malwinka wyjeżdża z rodzicami do cioci i dowiaduje się, że nie wolno zabrać Lwa do pociągu.Jak to? - przecież są nierozłączni. Czy Lew pozwoli, by Malwinka była smutna?Przeciwności trzeba pokonywać…Urocza, pełna niebywałych przygód podróż w śnieżnej, świątecznej atmosferze i wspólne - choć inne niż zaplanowane - rodzinne Boże Narodzenie.

Dzieci uwielbiają tę serię, cieszą się, bawią i wzruszają na równi z rodzicami. Jak schować Lwa na Święta już od 17,49 zł - od 17,49 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Jak schować Lwa w Święta.

Ciepła i zabawna, bestsellerowa, nagradzana, wydana w 25 krajach seria o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa. NAJLEPSZA KSIĄŻKA 2018 ROKU WEDŁUG "TIMESA".

POWIĄZANE KSIĄŻKI