Gdzie jest Mikołaj?

Gdzie jest Mikołaj? - David Bedford | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Bedford
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Mikołaj?.pdf
ISBN
7604037261741

OPIS

Była Wigilia i Mały Miś nie mógł się doczekać wizyty Świętego Mikołaja. „Mikołaj pojawi się zaraz po tym, jak pójdziesz spać” – powiedziała Mama Miś, ale jej synek nie miał ochoty iść do łóżka. Chciał zobaczyć Mikołaja. Nagle usłyszał jakieś bulgotanie… Co to za hałas? Ktoś jest na dole! Czy to naprawdę Święty Mikołaj?

Facebook Twitter Messenger Wyślij Link "On jest już w drodze" - to stwierdzenie w uszach ... Gdzie jest Mikołaj? (David Bedford). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Gdzie jest Mikołaj? już od 21,29 zł - od 21,29 zł, porównanie cen w 17 sklepach.

Stratę rekompensują mu przygody z mówiącym Łosiem i Świętym Mikołajem. GDZIE JEST MIKOŁAJ. Chłopiec o imieniu Max nie radzi sobie z faktem, iż najbliższe święta spędzi bez ojca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI