Emigracja po pięćdziesiątce

Emigracja po pięćdziesiątce - Maria Zielińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Zielińska
WYMIAR
7,93 MB
NAZWA PLIKU
Emigracja po pięćdziesiątce.pdf
ISBN
5408926515034

OPIS

Nie zawsze los stoi po twojej stronie, ale zawsze możesz o to zawalczyć.Cena marzeń i przekonań bywa bardzo wysoka. Walka z przeciwnościami losu – trudna i nie zawsze sprawiedliwa.Przekonała się o tym Maria – pielęgniarka z powołania, osoba pełna empatii wobec wszystkich tych, którzy zostali boleśnie doświadczeni przez życie. Ona sama przegrała walkę z biurokracją i urzędami, pozbawiono ją tego, co kochała najbardziej – pracy w domu opieki. Zmuszona do emigracji, stara się wierzyć, że za granicą będzie mogła żyć. W poruszających wspomnieniach opowiada o tym, co jej się przytrafiło w Polsce, pragnąc rozliczyć się z bolesną przeszłością, która nadal jest dla niej ciężarem…

Przeczytaj recenzję Emigracja po pięćdziesiątce. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Emigracja po pięćdziesiątce to bardzo bolesna i trudna lektura, zwłaszcza w odbiorze dla nas, czytelników.

Wydawca: Novae Res. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI