Beata Tyszkiewicz. Portret damy

Beata Tyszkiewicz. Portret damy - Anna Augustyn-Protas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Augustyn-Protas
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Beata Tyszkiewicz. Portret damy.pdf
ISBN
6676786290777

OPIS

Jaka ona jest? Pamiętam, jak pytałam o to przypadkowe osoby. Zawsze pojawiał się zachwyt – że piękna, że z klasą i że ma cudowne poczucie humoru. Zdumiewało mnie, jak żywe reakcje i jaką czułość wywołuje w innych kobietach.Ale prawdziwie zaskakujące okazały się rozmowy z jej znajomymi. Powszechnie znany portret wielkiej damy nabrał dodatkowego kolorytu. Postać z niego okazała się nadspodziewanie barwna. Nieszablonowa. A do tego jej fascynujące życie samo mogłoby być kanwą dla filmowego scenariusza.Ta książka to nie jest typowy, biograficzny zapis faktów z życia słynnej aktorki. To opowieść rozpisana na głosy. Nieznane dotąd fakty przytaczają między innymi Daniel Olbrychski, Juliusz Machulski, Hanna Bakuła czy Iwona Pavlovič. Przypominają zdarzenia, obrazy i słowa, które rzucają nowe światło na tę niezwykłą osobę. Kobietę, która dostała od losu urodę i talent. Ale – proszę mi wierzyć – nie tylko to.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Aros.pl, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 34.93 zł. ☞ Ebook - epub, mobi. Beata Tyszkiewicz.

Portret damy Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 240 Format: 16.5x21.5 cm Oprawa: twarda ... Ebook Beata Tyszkiewicz. Portret damy, Anna Augustyn-Protas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI