Abrakazebra

Abrakazebra - Helen Docherty | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Docherty
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
Abrakazebra.pdf
ISBN
6344690206324

OPIS

W Ziewanicach, starej wiosce, dość sennej,dzieci nie miały do roboty nic specjalnego.Nie czekało ich nic nowego ani nic fajnego…Aż pewnego dnia zjawiła się tajemnicza Abrakazebra ze swoim Magicznym Przedstawieniem. Wszyscy byli zachwyceni... z wyjątkiem Kozła.Czy i on przekona się, że odrobina magii może ubarwić życie, a marzenia, wspólna radosna zabawa i przyjaźń są ważniejsze niż poczucie, że jest się najważniejszym?Cudownie oryginalna, pięknie rymowana i ilustrowana książka autorów bestsellerów wydanych w 20 krajach: Rycerz, który nie chciał walczyć,Bajkołapek na dobranoc.

Książka właśnie trafiła do księgarni. Książki tego duetu wyróżniają malarskie, rozpoznawalne na pierwszy rzut oka, cudownie kolorowe ilustracje, zabawne, urocze, rymowane opowieści i mądre, szlachetne przesłanie. Abrakazebra Dostępność: Towar na zamówienie.

Informacje o wydawnictwie Amber. Amber - doskonale trafiające w oczekiwania Czytelników - polskie wydawnictwo literackie z siedzibą w Warszawie, którego tradycja sięga 1989r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI