W ramionach miłości. Seria Wielki Pałac nad Tamizą. Tom 2

W ramionach miłości. Seria Wielki Pałac nad Tamizą. Tom 2 - Julie Anne Long | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Anne Long
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
W ramionach miłości. Seria Wielki Pałac nad Tamizą. Tom 2.pdf
ISBN
5085737389757

OPIS

Drugi tom bestsellerowej romantycznej serii „Wielki Pałac nad Tamizą"Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.On doznał zbyt wiele zła i szuka zemsty.Wielki Pałac nad Tamizą to pensjonat stworzony przez dwie damy, które połączyła miłość, zdrada i śmierć jednego mężczyzny. Teraz oczekują nowego gościa. Nie mogą uwierzyć, gdy wreszcie się zjawia.To cieszący się złą sławą nieślubny syn księcia Brexford, Lucien Durand, lord Bolt, który - jak sądzono - dziesięć lat temu utonął w Tamizie. Lord zawsze dostaje to, czego chce. A chce zemsty i namiętnej nocy z Angelique Breedlove.Angelique skrzętnie skrywa swoje uczucia, by uchronić serce przed zranieniem. Serce, które niebezpieczny i tajemniczy lord przyprawia o szybsze bicie.Czy zaufanie i miłość zwyciężą, a Wielki Pałac nad Tamizą i tym razem stanie się miejscem szczęścia, które wyleczy wszelkie rany?JULIE ANNE LONG to jedna z najbardziej lubianych amerykańskich autorek romansów z epoki regencji, z wartką akcją i uroczymi bohaterami. Jej pełne polotu i namiętności, tłumaczone na 14 języków powieści zdobywają nagrody, w tym najwyższą: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Są wśród najlepszych romansów historycznych wybranych przez czytelniczki Amazonu i bestsellerów Top 5 „New York Timesa”.

On doznał zbyt wiele zła i szuka zemsty. Wielki Pałac nad Tamizą to pensjonat stworzony przez dwie damy, które połączyła miłość, zdrada i śmierć jednego mężczyzny. Drugi tom bestsellerowej romantycznej serii „Wielki Pałac nad Tamizą" Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W ramionach miłości. Tom 2 Autor Julie Anne Long Tłumacz Ewa Ratajczyk Wydawnictwo Amber EAN 9788324172016 ISBN 9788324172016 Kategoria Literatura\Romans Seria Wielki pałac nad Tamizą Liczba stron 304 Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Wydanie 1 W ramionach miłości, Tom 2 - opis produktu: Drugi tom bestsellerowej romantycznej serii `Wielki Pałac nad Tamizą` Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI