Strach i Pogromca Potworów

Strach i Pogromca Potworów - Wojciech Kołyszko | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Kołyszko
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Strach i Pogromca Potworów.pdf
ISBN
3046582486318

OPIS

Strach i pogromca potworów opowiada o niebezpieczeństwach płynących z ignorowania własnego strachu, a także o tym, co się dzieje, gdy nie potrafimy zapanować nad swoim lękiem. Książka zawiera „Instrukcję obsługi strachu”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Data zakończenia 2020-05-04 - cena 19,61 zł Pogromca potworów i magia strachu (PDF) Opis . Polecamy pozycję z serii książek o uczuciach autorstwa Wojciecha Kołyszki.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Strach i pogromca potworów - Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska - opis książki: Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Informacje o Strach i pogromca potworów Kołyszko Tomaszewska - 8723172179 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI