Lee Schubienik

Lee Schubienik - Aleksandra Konefał | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Konefał
WYMIAR
7,48 MB
NAZWA PLIKU
Lee Schubienik.pdf
ISBN
4183356401362

OPIS

Czy na pewno wiesz, komu podajesz pomocną dłoń?Siedemnastoletnia Alicja, córka przedwcześnie owdowiałego barona von Tochka, zamieszkuje nawiedzaną przez duchy, gotycką rezydencje?, od kilku stuleci dumnie górującą? nad miasteczkiem Statton. Życie dziewczyny zamienia się w pasmo udręk, gdy ojciec decyduje się na odesłanie córki z liceum w Alton i zorganizowanie jej w domu prywatnych lekcji. Zrozpaczona dziewczyna, szukając zapomnienia w ciszy pobliskiego lasu, spotyka na swojej drodze tajemniczego mężczyznę, który... właśnie zamierza popełnić samobójstwo. Wkrótce potem Alicja zdaje sobie sprawę, że darzy niedoszłego wisielca wyjątkowo silnym uczuciem. Jednak jej nowy przyjaciel okazuje się jeszcze dziwniejszy niż okoliczności, w jakich się poznali…

Szczególnie, że w fabule nie ma odczuwalnych dłużyzn, a bohaterowie są zwyczajnie sympatycznie, choć nie da się im odmówić hartu ducha. ... Kim jest Lee Schubienik? @fankath135 · 2020-04-22.

... Lee Schubienik book. Read reviews from world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI