Beautyfikacje. Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych

Beautyfikacje. Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych - Maxime Parker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxime Parker
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Beautyfikacje. Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych.pdf
ISBN
9961243401408

OPIS

Kiedyś to diamenty były najlepszymi przyjaciółmi kobiet. A potem wymyślili Botox.Co to jest „Barbie Pussy”?Czy warto poddać się liposukcji?Brazylijski Lifting Pośladków - tłuszcz czy implanty?Czy można na stałe zmienić kolor oczu?Jak wyszczuplić twarz?Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w książce „Beautyfikacja”. Autorka, która poznała na własnej skórze tajniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, w rzeczowy sposób opisuje nie tylko zabiegi popularne w Polsce, ale i te, które jeszcze do naszego kraju nie dotarły, przy okazji dzieląc się refleksjami na temat tego, czy warto stać się „zrobioną księżniczką”.Bez względu na to, czy dopiero planujecie swój pierwszy poważny zabieg upiększający, czy zastanawiacie się nad kolejnym, „Beautyfikacja” sprawi, że na poprawianie urody spojrzycie świeżym okiem, a wasz apetyt na piękno wzrośnie!

Przeczytaj recenzję Beautyfikacje. Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych.

Wiele osób wręcz wypiera się ingerencji chirurga. Cóż, nie mnie oceniać. Beautyfikacje Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI