Aseksualność. Czwarta orientacja

Aseksualność. Czwarta orientacja - Anna Niemczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Niemczyk
WYMIAR
12,88 MB
NAZWA PLIKU
Aseksualność. Czwarta orientacja.pdf
ISBN
2162337206026

OPIS

Czy możliwy jest szczęśliwy związek bez seksu? Czy da się żyć w sposób pełny, twórczy i wartościowy, nie ustanawiając erotyki jako priorytetu w hierarchii potrzeb? Odpowiedź brzmi: tak. Okazuje się, że kilkanaście procent populacji nie przepada za seksem w dużych dawkach – woli uprawiać go rzadziej, przy szczególnych okazjach. Są też tacy, którzy wcale nie odczuwają pożądania. Wielu z nich ukrywa przez lata swoją aseksualną orientację, wiodąc samotne życie lub wikłając się w skomplikowane relacje z ludźmi, którzy nie potrafią zrozumieć ich potrzeb. Nielicznym udaje się stworzyć szczęśliwe pary.Celem książki Anny Niemczyk jest uporządkowanie wiedzy dotyczącej zjawiska aseksualności oraz przedstawienie go z różnych perspektyw, między innymi twórców społeczności AVEN, aktywistów LGBTQIAP+, duchownych, niezależnych badaczy i ekspertów, a przede wszystkim głównych zainteresowanych – osób w spektrum aseksualności.

Dla mnie jest to temat nowy, w Polsce bardzo ciężko znaleźć jakikolwiek materiał na ten temat. LIKE, SHARE & SUBSCRIBEKsiążkę kupić możesz tutaj: https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=aseksualnosc_czwarta_orientacja,drukRegulamin konkursu: https... ASEKSUALNOŚĆ. CZWARTA ORIENTACJA - Anna Niemczyk.

CZWARTA ORIENTACJA - Anna Niemczyk. 14 kwietnia 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI