Łączność bliskiego zasięgu na morzu

Łączność bliskiego zasięgu na morzu - Andrzej Pochodaj | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pochodaj
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
Łączność bliskiego zasięgu na morzu.pdf
ISBN
9339188463543

OPIS

Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie. Przedstawia schemat postępowania w niebezpieczeństwie, zasady używania radioboi ratunkowej EPIRB i transpondera radarowego SART. Zawiera też instrukcję obsługi stacji VHF DSC i omówienie systemu Navtex, podstawowego elementu rozpowszechniania informacji dotyczących bezpieczeństwa żeglugi.Niezbędnik żeglarza "Łączność bliskiego zasięgu na morzu" zawiera praktyczne informacje przydatne wszystkim, którzy posługują się środkami łączności na morzu.

oprawa: miękka ... Egzamin pozwala uzyskać międzynarodowe świadectwo SRC. Jest to jedyne uznawane na całym świecie, polskie uprawnienie tego typu.

Przedstawia schemat postępowania w niebezpieczeństwie, zasady używania radioboi ratunkowej EPIRB i transpondera radarowego SART. Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie. Przedstawia schemat postępowania w niebezpieczeństwie, zasady używania radioboi ratunkowej EPIRB i transpondera radarowego SART.

POWIĄZANE KSIĄŻKI