Powrót na Majorkę

Powrót na Majorkę - Anna Klara Majewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Klara Majewska
WYMIAR
8,34 MB
NAZWA PLIKU
Powrót na Majorkę.pdf
ISBN
3876971590328

OPIS

Po kilku miesiącach sielankowego życia w Polsce u boku ukochanego Marka Magda zaczyna tęsknić za gorącymi plażami Majorki. Ivanka przeżywa problemy sercowe i potrzebuje pomocy przy prowadzeniu kawiarni, a kipiący hormonami Paco marzy o poznaniu seksownej Słowianki i zamierza znaleźć ją właśnie w Polsce. Magda rusza na pomoc majorkańskim przyjaciołom. Już pierwsze promienie słońca sprawiają, że wracają gorące wspomnienia, a pewien wyjątkowo pociągający blondyn sprawia, że odległa Warszawa, w której został Marek, wydaje się jeszcze bardziej szara i nudna…

Anna Klara Majewska "Rok na Majorce" Powrót na Majorkę book. Read reviews from world's largest community for readers.

Swoje dotychczasowe życie pakuje w kilka kartonów i wyjeżdża na Majorkę. Pomnik Fryderyka Chopina, Valldemossa (fot. Wikipedia) Chopin na Majorce jest postacią bardzo znaną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI