Pakiet: Lot 202 / Halny

Pakiet: Lot 202 / Halny - Remigiusz Mróz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Lot 202 / Halny.pdf
ISBN
1551625228624

OPIS

Halny: Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza.Lot 202: z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu… Rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach.Dwie powieści najpopularniejszego polskiego pisarza, autora bestsellerów, Remigiusza Mroza!

Ale każdy zostawia zgliszcza. Lot 202: z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie.

Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do... „Lot 202" to powieść, która zawiera wszystkie elementy, do których tak bardzo przyzwyczaił nas Remigiusz Mróz - szaleńcze tempo wydarzeń, niewiarygodne zwroty akcji, wreszcie zupełnie nieoczekiwane zakończenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI