Moment, czyli po nitce do kłębka

Moment, czyli po nitce do kłębka - A.K. Sar | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.K. Sar
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
Moment, czyli po nitce do kłębka.pdf
ISBN
7615793458625

OPIS

Jak bardzo jeden dzień może zmienić życie człowieka?Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra, znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef, zawiedziona synem matka, niezadowolona z małżeństwa żona. Co łączy wszystkie te osoby? Ich losy ściśle wiążą się z losem bohatera tej książki, którego życie pewnego poranka wywraca się do góry nogami. Być może okaże się, że dosłownie kilka chwil, podczas których tracimy wewnętrzną równowagę, jest w stanie na zawsze przekreślić to, co budowaliśmy przez lata... Jak bardzo oczekiwania, osądy i decyzje innych osób wpływają na naszą codzienność? I czy da się nie zwariować w świecie pełnym powierzchownych opinii i krzywdzących stereotypów?

kłębek nici wręczony przez Ariadnę Tezeuszowi, który go rozwijał, kiedy znalazł się w Labiryncie, dzięki czemu mógł wrócić do wyjścia; Ciekawe co było dalej, czy policja doszła po nitce do kłębka. - Radio Zet. „Moment czyli po nitce do kłębka" A.

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie ... MOMENT CZYLI PO NITCE DO KŁĘBKA Książka już od 14,90 zł - od 14,90 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Moment, czyli po nitce do kłębka Sar A.K.

POWIĄZANE KSIĄŻKI