Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki

Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki - Eleonora Dworak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eleonora Dworak
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki.pdf
ISBN
8681565288842

OPIS

Druga pierwsza miłośćMdłe śniadania, nudne spacery, rozmowy o niczym i obciachowe potańcówki. Jeśli tak właśnie wyobrażacie sobie wyjazd do sanatorium, ta książka udowodni wam, w jak wielkim błędzie jesteście!Zośka - energiczna sześćdziesięcioletnia malarka - wkrótce odkryje wszystkie uroki uzdrowiskowej codzienności. Pomogą jej w tym Konrad i Waldemar, którzy rywalizując o jej względy, ponownie obudzą w niej wiarę w siebie i w siłę kobiecości. Co wyniknie ze spędzonych wspólnie dni i wieczorów? Czy poznane przez Zośkę burzliwe losy pensjonariuszy zmienią coś w jej życiu? Jedno jest pewne – na miłość nigdy nie jest za późno!

KUP NA PREZENT. Miłość w sanatorium czyli dziennik kuracjuszki.

... Zapoznaj się z książką „Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki": Druga pierwsza miłość Mdłe śniadania, nudne spacery, rozmowy o niczym i obciachowe potańcówki. Jeśli tak właśnie wyobrażacie sobie wyjazd do sanatorium, ta książka udowodni wam, w jak wielkim błędzie jesteście! Zośka - energiczna sześćdziesięcioletnia malarka - wkrótce odkryje wszystkie ... Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki to niezwykle pogodna i ciepła opowieść o sile miłości, która nie zna granic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI