Duchy rzeki Pregel

Duchy rzeki Pregel - Krzysztof Beśka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Beśka
WYMIAR
8,84 MB
NAZWA PLIKU
Duchy rzeki Pregel.pdf
ISBN
1120571605931

OPIS

Kiedy mrok przejmuje duszęCzwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście Stanisław Berg właśnie zakończył sprawę małżeńskiej zdrady i zamierza wyjechać. Jednak niespodziewanie zostaje uwikłany w wydarzenia, które każą mu podjąć stanowcze działania.Detektyw dandys ze śledztwa na śledztwo coraz bardziej zbliża się do mrocznej strony ludzkiej natury. Coraz mniej go dziwi, coraz więcej rani. Ma tylko jedno wyjście – po raz kolejny sprawić, by winni zostali ukarani.

SUBSCRIBED. You're signed out. Duchy rzeki Pregel - audiobook audiobook (mp3) Krzystof Beśka.

Nie chodzi o to, żeby tworzyć opowieści z cyklu „zabili go i uciekł" — mówi Krzysztof Beśka, autor kryminał... Książka Duchy Rzeki Pregel - Krzysztof Beśka Kiedy mrok przejmuje duszęCzwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Knigsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI