Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja

Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja - Magdalena Witkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja.pdf
ISBN
1750848212333

OPIS

NOWI BOHATEROWIE!NOWE TAJEMNICE!TA SAMA BANDA Z BUREJ!Gdy pierwsze płatki śniegu przykryją miasteczko, a zapach pierników rozniesie się po okolicy, banda z Burej będzie musiała rozwikłać nową zagadkę!Zbliża się Boże Narodzenie, a rezolutna grupa dzieciaków znów ma ręce pełne roboty. Ktoś pozbywa się starych książek, dom babci Jasi grozi zawaleniem, a w okolicy pojawia się aż dziesięciu Świętych Mikołajów!Banda z Burej szuka, dopytuje i przepytuje, by odkryć tajemnicę skrytą między stronami porzuconych encyklopedii i tomików wierszy. Gdzie skrywa się prawda? I czy źli ludzie mogą być tak naprawdę tymi dobrymi?"Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja" to zabawna i pouczająca historia o tym, że jeśli bardzo mocno się postaramy, to wszystkie marzenia się spełniają!

Tajemnica fałszywego Mikołaja" to zabawna i pouczająca historia o tym, że jeśli bardzo mocno się postaramy, to wszystkie marzenia się spełniają! Recenzje. Napisz własną recenzję.

Napisz własną recenzję. Napisz recenzję o produkcie: Banda z Burej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI